گروه مهندسی صنعتی البرز

تولید انواع دستگاه های کشمش، دستگاه های حفر چاه، نوار نقاله.

درباره گروه

مهندسی صنعتی البرز

تاریخچه

گروه مهندسی صنعتی البرز از سال ۱۳۶۹ فعالیت مستقل خود را آغاز کرد، ابتدا با ساخت هیتر های گرما ساز، سپس ساخت دستگاه های دمگیر کشمش و پوچ گیر کشمش و حبوبات، دستگاه های شکلات سازی، دستگاه های حفر چاه منازل و… تا کنون فعالیت خود را ادامه دادیم.


آخرین مطالب

 • دستگاه کشمش عمودی با دو بوجار و سرند بزرگ

  هدف اصلی دستگاه کشمش عمودی با دو بوجار (پوچگیر) و سرند بزرگ ، کندن دم های کشمش است.اما علاوه بر این، گرد و غبار، خرد کردن و حذف چوب و… از کاربرد های دیگر این دستگاه است که مناسب کارگاه ها، کارخانه ها و کشاورزان است.

  بیشتر بخوانید

 • دستگاه دمگیر کشمش متوسط

  دستگاه دمگیر کشمش متوسط با سرند معمولی و لک گیر همانطور که از نامش پیداست، هدف اصلی آن کندن دم های کشمش و جدا کردن کشمش های بهم چسبیده است . اما علاوه بر این، گرد و غبار، خرد کردن چوب ها و ساقه ها، دانه دانه شدن کشمش و جداسازی اکثر این موارد ناخالصی از محصول نهایی در طی این فرآیند نیز انجام می شود.

  بیشتر بخوانید

 • دستگاه کشمش متوسط با سرند بزرگ

  دستگاه کشمش متوسط با سرند بزرگ همانطور که از نامش پیداست، هدف اصلی آن کندن دم های کشمش است. اما علاوه بر این، گرد و غبار، خرد کردن چوب ها و ساقه ها، دانه دانه شدن کشمش و جداسازی اکثر این موارد ناخالصی از محصول نهایی در طی این فرآیند نیز انجام می شود.

  بیشتر بخوانید

تیم ما

علی اخلاقی- مدیر تولید و ساخت
علی اخلاقی

مدیر تولید و فروش

خلیل اله اخلاقی- مدیر کنترل کیفیت و طراحی
خلیل اله اخلاقی

مدیر کنترل کیفیت و طراحی

حسین اخلاقی- اتوماسیون و بازاریابی دیجیتال
مهندس حسین اخلاقی

اتوماسیون و بازاریابی دیجیتال